Hakkımızda

Levent, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Maslak gibi İstanbul’un en önemli iş merkezlerinin yanı başında olan Hotel La Villa Blanche, kent yaşamının yorucu atmosferinde adeta saklı bir cennet.

La Villa Blanche’ın doğa ile bütünleşen, sessiz konumu ve sıcak ortamıyla kendinizi evinizde hissedecek; farklı dekore edilmiş 47 odasıyla konaklamanın keyfine varacaksınız.

İster tatil, ister iş gezilerinizde veya uzun süreli konaklamalarınızda personelimizle birlikte, 24 saat hizmetinizdeyiz.

Hotel La Villa Blanche başta kentin dört bir yanına rahat ve hızlı ulaşım sağlayan metro ve metrobüs olmak üzere, tüm toplu taşıma araçlarına da yalnızca iki dakika yürüyüş mesafesindedir.  Otelimiz yeni İstanbul hava alanına metro ile ulaşımda ilk durakta yer almakta olup ulaşım süresi 10 dakikadır. Ayrıca kentin kültür, sanat ve eğlence hayatının merkezi olan Taksim’e olan yakınlığıyla, İstanbul’u turistik açıdan merak eden misafirler için de son derece uygun bir konumda yer almaktadır.

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz ve güvenle kalacağınız otelimizde; güne ev yapımı ürünlerle kahvaltı keyfiyle başlayıp, havuz başında kahve ile devam edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileriniz

    Adınız :


    Email :


    Mesajınız :