Levent, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Maslak gibi İstanbul’un en önemli iş merkezlerinin yanı başında olan Hotel La Villa Blanche, kent yaşamının yorucu atmosferinde adeta saklı bir cennet.

La Villa Blanche’ın doğa ile bütünleşen, sessiz konumu ve sıcak ortamıyla kendinizi evinizde hissedecek; farklı dekore edilmiş 47 odasıyla konaklamanın keyfine varacaksınız.

İster tatil, ister iş gezilerinizde veya uzun süreli konaklamalarınızda personelimizle birlikte, 24 saat hizmetinizdeyiz.

Hotel La Villa Blanche; tüm toplu taşıma araçlarına kısa bir yürüyüş ile ulaşabileceğiniz mesafededir, metro ve metrobüs hatlarına yalnızca iki dakikalık yürüyüş ile ulaşabilirsiniz. Otelimize İstanbul Havalimanından M11 metro hattı ile 30 dakikada direkt ulaşım imkanı bulunmaktadır. Otelimize ulaşım , havalimanından M11 metro hattı ile son durak Gayrettepe metro istasyonunda Exıt 2 kapısından çıkıp, Villa caddesi takip edilerek 5 dakika (400 m)yürüme mesafesi ile mümkündür. Ayrıca kentin kültür, sanat ve eğlence hayatının merkezi olan Taksim’e olan yakınlığıyla, İstanbul’u turistik açıdan merak eden misafirler için de son derece uygun bir konumda yer almaktadır.

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz ve güvenle kalacağınız otelimizde; güne ev yapımı ürünlerle kahvaltı keyfiyle başlayıp, havuz başında kahve ile devam edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileriniz

    Adınız :


    Email :


    Mesajınız :